SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennstop 8203273
nr 820 3273
Tennstop
+ skålfat, 1800-tal, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:20:29
13/4 20:03:53
100 kr
15/4 18:06:50