KONST / Litografier / Färglitografi 15685079
nr 1568 5079
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
"Marsnatt", EA upplaga. Signerad, numrerad 18/35. Och daterad -91. Färglitografi. Bladets mått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:59:18
100 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij