MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9996304
nr 999 6304
Fåtölj
Sadelgjord
Kondition: slitage, skador, ren obj
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:23:02
5/12 14:51:55
100 kr
5/12 20:19:08