![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
*
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 09:41:36
1
100 kr
26/2 21:36:34
2
150 kr
26/2 21:41:08
1
Vinnande bud
27/2 13:58:07
2
250 kr
27/2 13:58:07
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12
*
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anders Appelqvist
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 09:41:36 | 1 | 100 kr |
26/2 21:36:34 | 2 | 150 kr |
26/2 21:41:08 | 1 | Vinnande bud |
27/2 13:58:07 | 2 | 250 kr |
27/2 13:58:07 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk mÃ¥lare född i VästerÃ¥s 1958.Läs mer om Anders Appelqvist
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12