KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118129
nr 1611 8129
L Richards. Signerad, flodlandskap. Olja på duk, 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 58x83 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:32:50
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr