KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707237
nr 1570 7237
Daniel Lebier
(f. 1941), Frankrike
Oljemålning, Florist. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x39 cm
Daniel Lebier, fransk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:11:22
16/10 19:08:40
100 kr
16/10 20:06:22