KONST / Litografier / Färglitografi 11987176
nr 1198 7176
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), signerad, bladets mått: 78x57, oramad, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:23:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich