ART / Oil paintings / Oil paintings 10302430
nr 1030 2430
OIL PAINTINGS
2 pcs, unidentified artist, signerade Max, 1980s, 40x32 respektive 35x26,
2 st, Oidentifierad konstnär, signerade Max, 1980-tal, 40x32 respektive 35x26
Monday April 11 2016
at 18:21:28