KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556022
nr 1455 6022
Gert Holgersson
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -48, Olja på pannå, 36x43cm, yttermått inklusive ram: 42x49cm
Gert Holgersson, svensk målare och musiker född 1931.
Utrop:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:19:06