KONST / Litografier / Litografier 13037031
nr 1303 7031
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografier, 4 st, Stockholmsmotiv, 500-upplaga. Signerade. Motivet: 23x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:46:51
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube