ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 13229143
nr 1322 9143
Spegelbyrå
mahogny, 1880-tal. Bredd: 100 cm. Djup: 53 cm, höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:15:23
25/4 16:51:53
27/4 20:07:05