KONST / Litografier / Färglitografi 13396169
nr 1339 6169
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/100, daterad 1980. Motivet: 38x27 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:33:17
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)