ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13924313
nr 1392 4313
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Max Walter Svanberg (1912-1994), Sweden. Signed, numbered 33/50. Mixed media litografi med textilapplikationer, akvarellerad. Sheet: 100x69cm, dated oramad,
Signerad, numrerad 33/50. Mixed media litografi med textilapplikationer, akvarellerad. Bladets mått: 100x69cm, daterad oramad
700
SEK 700
Monday April 26 2021
at 19:25:04
400 kr
500 kr
600 kr
Max Walter Svanberg
Read more about Max Walter Svanberg