ART / Oil paintings / Oil painting 13778362
nr 1377 8362
OIL PAINTING
Krasse, Gärdesgård. Signed, dated 1951. Oil on panel, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm,
Krasse, Gärdesgård. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm
Monday February 8 2021
at 20:27:52