ART / Lithographs / Litographs 12634523
nr 1263 4523
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
12 pieces, Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. 250 upplaga, signed, birds, sheet: 57x45, lösa blad,
LITOGRAPHS, 12 st, 250 upplaga, signerad, fåglar, bladets mått: 57x45, lösa blad
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
1000
SEK 600
Monday July 1 2019
at 20:12:29
28/6 21:26:59
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth