KONST / Litografier / Färglitografi 14677158
nr 1467 7158
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad upplaga 290, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:13:48
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist