KONST / Litografier / Färglitografi 14598021
nr 1459 8021
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Stockholm vinter. Signerad, numrerad 111/145. Färglitografi, bildmått: 45x36, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:55:44
100 kr
150 kr
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe