ART / Lithographs / Litograph in colors 11709194
nr 1170 9194
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. Interiör från Tennstopet, signed and numbered 72/375, Löst blad, sheet: 58x86 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Interiör från Tennstopet, signerad och numrerad 72/375, Löst blad, bladets mått: 58x86 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
2000
SEK 1700
Monday Mars 19 2018
at 18:32:01
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Peter Dahl (f. 1934)