KONST / Litografier / Färglitografi 15228300
nr 1522 8300
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Sydländskt landskap. Signerad, numrerad 235/240, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 16x27 cm, yttermått inklusive ram: 30x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:02:13
14/2 20:59:23
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman