KONST / Litografier / Färglitografi 14003198
nr 1400 3198
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 292/360, interiör. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 65x75cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:20:31
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr