KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15685093
nr 1568 5093
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Anthony Strüwer (f. 1942), Komposition. Signerad, blandteknik, 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Kondition: slitage
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:07:31
300 kr
350 kr
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer