FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 5351076
nr 535 1076
ARMCHAIR
Lenght: ()
galon [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1100
Monday August 11 2008
at 16:27:04
400 kr
350 kr
450 kr
950 kr
550 kr
650 kr
750 kr
900 kr
1.100 kr