KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677035
nr 1467 7035
Nils Zetterman, Mariaberget. Monogramsignerad. Olja på duk, 48x66, yttermått inklusive ram: 50x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:43:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr