ART / Oil paintings / Oil painting 13789198
nr 1378 9198
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad FMK, -46, Paris. Oil on canvas, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 80x104 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad FMK, -46, Paris. Olja på duk, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 80x104 cm
600
SEK 150
Monday February 15 2021
at 19:41:38
15/2 00:39:15
100 kr
15/2 19:31:47