KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792075
nr 1579 2075
Etsning
Gösta Brunius, orrar. Signerad, numrerad 128/160 cm. Bildmått: 50x64 cm, yttermått inklusive ram: x
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:47:01
13/11 17:20:04
20 nov