ART / Misc. paintings / Giclée 14533001
nr 1453 3001
GICLÉE
Catrin Johansson, 'Ser inte, hör inte'. Signed, numbered EA 1/10, Giclee fine art. Image dimensions: 28x55 cm, outer dimensions including frame: 41x61 cm,
Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad EA 1/10, Giclee fine art. Bildmått: 28x55 cm, yttermått inklusive ram: 41x61 cm, oramat löst blad
SEK 400
Monday Mars 7 2022
at 18:51:24
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr