KONST / Litografier / Färglitografi 11543387
nr 1154 3387
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Färglitografi, Jörgen Fogelquist (1927-2005), signerad och numrerad 102/310, motivet: 35x60
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:06:59
27/12 11:31:21
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist