KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185089
nr 1318 5089
Manuel Casimiro
(f. 1941), Portugal
Blandteknik, 5 st, Signerad. Motivet: 23x31cm
Manuel Casimiro, portugisisk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:30:52
400 kr
500 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)