FURNITURE / Garden / Garden set 14088252
nr 1408 8252
GARDEN SET
3 pcs. Length: 150 cm. Width: 100 cm. Height: 74 cm, wear, damages, saknar skruvar.
3 delar. Längd: 150 cm. Djup: 100 cm. Höjd: 74 cm
Condition: slitage, skador, saknar skruvar
800
SEK 500
Monday July 19 2021
at 20:23:19
9/7 08:19:16