ART / Lithographs / Litograph in colors 14077446
nr 1407 7446
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Paket, daterad. Signed, numbered 49/1500. Subject: 43x59, outer dimensions including frame: 49x66 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Paket, daterad. Signerad, numrerad 49/1500. Motivet: 43x59, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
2000
SEK 1500
Monday July 5 2021
at 20:13:57
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann