![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15339097
*
nr 1533 9097
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
Signerad, numrerad 79/260. Färglitografi, bildmått: 26x36cm, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2023
kl 19:34:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:47:52
1
100 kr
6/4 09:40:49
2
300 kr
8/4 17:33:19
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Birgitta Mångsén
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 26x36cm birgitta mångsén färglitografi grafik kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12
*
Birgitta Mångsén
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
nr 1533 9097
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
Signerad, numrerad 79/260. Färglitografi, bildmått: 26x36cm, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 10:47:52 | 1 | 100 kr |
6/4 09:40:49 | 2 | 300 kr |
8/4 17:33:19 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Birgitta Mångsén
Birgitta MÃ¥ngsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 26x36cm birgitta mångsén färglitografi grafik kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12