KONST / Litografier / Färglitografi 12544360
nr 1254 4360
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, PT, signerad, bladets mått: 43x55
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:44:07
13/5 20:39:07
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien