MÖBLER / Möbler, övrigt / Biblioteksstege 16119079
nr 1611 9079
Biblioteksstege
England. Höjd: 160 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:48:00
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)