ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12023591
nr 1202 3591
rokokostil, nutida. Höjd: 87
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:25:39
9/9 18:11:58
300 kr
10/9 20:06:43