MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15201021
nr 1520 1021
Byrå
Barock, Holland, intarsia. Bredd: 123 cm, djup: 57 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:25:39
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr