GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6104711
nr 610 4711
Tallrikar
4 st, 1700-tal, Imari+ Famille-rose, diameter: 22-23
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:53:37
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr