ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14309519
nr 1430 9519
Estrid Ericson tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd, förgylld list. 66x66 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:45:08
7/11 21:13:03
Firma Svenskt Tenn