MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegel 12757530
nr 1275 7530
+ console, late 19th century. Height: 60 + 190, wear.
+ konsol, Sent 1800-tal. Höjd: 60 + 190 cm
Condition: slitage
2000
SEK 1500
Monday September 16 2019
at 18:45:28
16/9 18:39:22