KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953226
nr 1495 3226
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, Timmersläde. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:28:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson