MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 11007202
nr 1100 7202
Vitrinskåp
Louis XV-stil, Mässingsdekor, 80, djup: 41 cm, höjd: 153 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:46:04
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6
1.800 kr
2.000 kr
6
2.400 kr
2.800 kr
6
3.200 kr