MÖBLER / Bord / Lampbord 6492041
nr 649 2041
Lampbord
1800-tal, längd: 50, djup: 50, höjd: 61
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:15:50
100 kr
250 kr