UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4398725
nr 439 8725
Väggpendyl
Jugend, höjd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2006
kl 16:39:34
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.