KONST / Litografier / Färglitografi 16165375
nr 1616 5375
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Signerad, numrerad 133/310. Färglitografi, bildmått: 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:26
29/4 19:28:26
29/4 19:29:30
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak