![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044616
*
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 19:04:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 18:12:30
1
400 kr
15/9 21:05:43
2
Vinnande bud
16/9 17:11:57
3
500 kr
16/9 17:11:57
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 18:12:30 | 1 | 400 kr |
15/9 21:05:43 | 2 | Vinnande bud |
16/9 17:11:57 | 3 | 500 kr |
16/9 17:11:57 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44