KONST / Litografier / Grafiskt blad 14087088
nr 1408 7088
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Bitcoin". Signerad, numrerad 90/100. Oramat löst blad, 28x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:17:48
150 kr