KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528200
nr 1552 8200
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:18:39
100 kr
200 kr