KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185206
nr 1318 5206
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1922. Blandteknik på pannå, 36x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:16:10
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr