KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15414003
nr 1541 4003
Dina Oliveira
(f. 1951), Brasilien
Komposition. Signerad, daterad -88. Blandteknik, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm, saknar glas
Dina Oliveira, brasiliansk konstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:28:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr