![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 8064378
*
nr 806 4378
Nathan Gutman
(1914-1990)
Natan Gutner, par med gitarr, signed, 35x46,
MIXED MEDIA, Nathan Gutman , par med gitarr, signerad, 35x46
Estimate:
300
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday February 4 2013
at 20:06:20
- Bid history
Time
Bidder
Bid
3/2 19:18:36
1
100 kr
4/2 17:19:39
2
Vinnande bud
4/2 19:57:53
3
200 kr
4/2 20:01:20
1
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik nathan gutman par med gitarr vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14
*
Nathan Gutman
nr 806 4378
Nathan Gutman
(1914-1990)
Natan Gutner, par med gitarr, signed, 35x46,
MIXED MEDIA, Nathan Gutman , par med gitarr, signerad, 35x46
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday February 4 2013 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
3/2 19:18:36 | 1 | 100 kr |
4/2 17:19:39 | 2 | Vinnande bud |
4/2 19:57:53 | 3 | 200 kr |
4/2 20:01:20 | 1 | 300 kr |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik nathan gutman par med gitarr vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
in two days
1 juli at 20:14