ART / Lithographs / Litograph 8737743
nr 873 7743
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Hans Arnold (1925-2010), ur Grodkungen, diameter: 26, signed, ej numrerad,
LITOGRAPH (F), Hans Arnold (1925-2010), ur Grodkungen, diameter: 26, signerad, ej numrerad
800
SEK 500
Monday February 3 2014
at 19:39:52
1/2 23:25:59
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold